באיירן מינכן הביסה 0:3 את ברצלונה במחזור הפתיחה של ליגת האלופות


באיירן מינכן הביסה 0:3 את ברצלונה במחזור הפתיחה של ליגת האלופות

וואלה! ספורט

ספורט / וואלה! ספורט 15 צפיות תגובות

ברצלונה - באיירן מינכן 3:0

אחד המפגשים היוקרתיים ביותר שיש לליגת האלופות להציע התנהל במעמד צד אחד, כאשר אלופת גרמניה לפרקים השתעשעה במארחת, שנראתה רחוקה שנות אור מהקבוצות הגדולות של העשור הקודם. באיירן מינכן שלטה מהפתיחה, כאשר טר סטגן עצר בצורה נהדרת את לירוי סאנה ומנע באופן זמני יתרון מהאורחת (19).

בדקה ה-34 נעשה צדק בקאמפ נואו, כאשר בעיטה של תומאס מולר פגעה בלואיס גרסיה וחדרה פנימה. זהו שערו השביעי של החלוץ מול הקטלאנים בשישה משחקים - הכי הרבה ששחקן כבש נגד ברצלונה בליגת האלופות אי פעם.

במחצית השנייה הכניס קומאן את יוסוף דמיר, גבי, מינגסה ואלחנדרו באלדה הצעירים, אך גם הם לא הצליחו להביא את השינוי המיוחל, כאשר הבווארים רק הגדילו את יתרונם. רוברט לבנדובסקי הנפלא כבש צמד (56 ו-85) והאריך את הרצף המדהים שלו כאשר כבש במשחקו ה-18 ברציפות. באיירן סוגרת ניצחון גדול וממשיכה להיות בלתי מנוצחת כבר 19 שנה במשחקי הפתיחה של המפעל, כאשר ברצלונה רושמת הפסד ראשון במחזור הראשון של שלב הבתים מזה 22 שנה.

דקה 33: גול! באיירן מינכן עולה ל-0:1. תומאס מולר ניסה את מזלו בבעיטה מחוץ לרחבה, שפגעה בגבו של אריק גרסיה, הטעתה את טר סטגן וחדרה פנימה.

דקה 56: גול! באיירן מינכן עולה ל-0:2. ג'מאל מוסיאלה הצעיר בעט כדור שננעץ בקורה, אך רוברט לבנדובסקי היה שם כדי לדחוק מקרוב את השני של הבווארים.

דקה 85: גול! באיירן מינכן עולה ל-0:3. בעיטה של סרג' גנאברי ננעצה בקורה, ושוב לבנדובסקי, בהעתק של השער הראשון היה שם כדי לכבוש את השלישי של האורחת, שמתעללת ביריבתה.

תגובות