המדריך הפשוט למידות של שרשראות וצמידים


המדריך הפשוט למידות של שרשראות וצמידים

מאמרים

פורסם ע"י LaGormet 118 צפיות תגובות

המדריך הפשוט למידות של שרשראות וצמידים

9

(1) ביקורות

שואלים אותנו הרבה איך אדע את המידה של השרשרת או הצמיד שלי ובעקרון ישנם הרבה מאוד מדריכים ברחבי הרשת למדוד ולהגיע למידה הרצויה אבל החלטנו לפנק אתכם במדריך קל ופשוט ביותר שתוכלו למדוד בעצמכם ולהחליט איזה אורך שרשרת או צמיד כדאי לכם לרכוש.

מדריך מידה לשרשרת

אז לשרשראות בעקרון אין חוקים וכל אחד/ת יכולים לענוד איזה אורך שהם רק רוצים וזה תלוי בהרבה גורמים כגון הסגנון שלכם, מבנה הגוף כמובן, אם השרשרת תענד לבדה או בשילוב עם שרשראות נוספות, איזה בגד אתם לובשים באותו זמן וכו וכו.

הכנו עבורכם מדריך ממש פשוט שיעזור לכם להחליט על אורך השרשרת המושלמת. *כל אחד צריך לעשות את ההתאמות שלו, בהתאם למבנה הגוף, הצוואר, הגובה הלבוש ושאר האביזרים בלוק אבל בעקרון לשרשראות ישנם כמה אורכים כלליים.

- המידה הקצרה ביותר - הצ'וקר - שרשרת קצרה באורך 35 ס"מ שמתלבשת צמוד על הצוואר.

- המידה הקלאסית עדינה - נסיך או נסיכה - שרשרת באורך 42-45 ס"מ קצרה קלאסית אבל לא צמודה מדי לצוואר, עדיין אפשר לנשום.

- המידה הסטנדרטית - יום יומית - שרשרת באורך 50 ס"מ באורך רגיל שמגיעה בדר"כ מתחת לצווארון החולצה, קצת מעל החזה.

- שרשרת ארוכה - אופרה - כ 60 ס"מ אורכה, שרשרת שנחה על החזה. זו כבר שרשרת ארוכה.

- שרשרת ממש ארוכה - חבל - כ 70 ס"מ או אפילו יותר לפעמים, זו כבר שרשרת ממש ארוכה שמגיעה בדר"כ לחזה ואפילו מתחתיו. זו לא שרשרת זה כבר חבל ארוך :(

מדריך מידות לצמידים

פה כבר צריכים מידה קצת יותר מדויקת בניגוד לשרשראות כי צמיד צריך להענד על היד ולא יכול להיות גדול מדי או קטן מדי. בשביל לדעת את מידת הצמיד הנכונה עבורך, צריך למדוד את היקף היד.

עכשיו אתם בטח שואלים, איך לעזאזל אני מודד את היקף היד שלי?!

מאוד פשוט, לוקחים סרט מידה, עוטפים את היד איפה שהצמיד אמור להיות, ובודקים כמה ס"מ הוא מראה, בהתאם לעובי הצמיד מוסיפים כ 0.5-1 ס"מ למידה והרי לכם היקף היד והמידה הנכונה עבורך.

כמובן שאם אתם רוצים שהצמיד יהיה יותר משוחרר, יש להוסיף עוד 1-2 ס"מ למידה.

כמובן שלחלקכם אין סרט מידה ואתם בטח שואלים מה עושים עכשיו, פשוט מאוד, קחו חוט או כל דבר שאיתו תוכלו לעטוף את היד שלכם, אחרי שעטפתם את היד, קחו את אותו החוט והניחו על סרגל, כמה ס"מ שיראה הסרגל = היקף היד. גם פה יש להוסיף מה שצריך עבור עובי הצמיד ומידת השחרור אותו תרצו והרי לכם המידה המושלמת עבורכם בשביל הצמיד שלכם.

עכשיו כשאתם יודעים בדיוק איך למדוד את היקף היד ואיזה גודל צמיד אתם צריכים, וכשאתם יודעים איזה לוק אתם רוצים להשיג עם השרשרת שלכם, זה הזמן להתחדש בתכשיט גורמט שישב עליכם בול

בואי לראות את קולקציית שרשראות הגורמט שלנו ואת קולקציית הצמידים ובחרו לכם גורמט חדש.

המקום לקנות גורמט - שרשראות גורמט וצמידי גורמט בעבודת יד מסטיינלס סטיל, במבחר רחב ובאיכות הגבוהה ביותר. כאן תמצאו גורמטים אמיתיים עם כבוד LaGormet.co.il | להגורמט

תגובות