הקרב על האליפות ייפתח לחלוטין? כל מה שצריך לדעת למחזור ה-21 בלה ליגה


הקרב על האליפות ייפתח לחלוטין? כל מה שצריך לדעת למחזור ה-21 בלה ליגה

ONE - חדשות ספורט

ספורט / ONE - חדשות ספורט 10 צפיות תגובות

המחזור ה-21 בלה ליגה יזכה ללא ספק בתואר המחזור הארוך של העונה. הוא התחיל אי שם בשנת 2021 (ב-22.12) עם המשחק שהוקדם בין ריאל מדריד לאתלטיק בילבאו, יימשך עם שישה משחקים שייערכו השבוע בין ראשון לרביעי, עוד משחק ב-16 בפברואר בין אתלטיקו מדריד ללבאנטה ויגיע לסיומו עם המשחקים הדחויים בין ברצלונה לראיו וייקאנו ובין מיורקה לריאל סוסיאדד, להם עדיין לא נקבע תאריך. 

משחקי הליגה הספרדית משודרים בערוץ ONE למנויי HOT, מנויי yes, סלקום TV ופרטנר TV

להורדת האפליקציה באייפון לחץ כאן

להורדה האפליקציה באנדרואיד לחץ כאן 

במוקד המשחקים: סביליה תפגוש את ולנסיה ותנסה לצמק את הפער מהמוליכה לשתי נקודות בלבד. אז עד שנצא לדרך, לכם, המנג’רים של LaLiga Fantasy ONE – ליגת החלומות הרשמית של הליגה הטובה בעולם, יש את סוף השבוע כדי לחשוב על הסגל אותו תציבו והמהלכים אותם תבצעו בשוק ההערבות, ולכן אנחנו פה, עם עוד תוכנית חמה מהתנור של אולפן הפנטזי

אז מה בתפריט? כהרגלנו בקודש, נתחיל עם סיכום המחזור החולף ומשם נמשיך להתכונן למה שמצפה לנו במחזור הקרוב, שיכול לפתוח לחלוטין את הקרב על האליפות. לסיום: נתעסק במה שקורה בליגת הפנטזי של שדרי ופרשני ערוץ ONE, עם התעכבות על ההרכב המנצח של השבוע.

אנחנו מזכירים: אם תציבו שחקנים של אתלטיק בילבאו וריאל מדריד, תקבלו עליהם 0 נקודות! כזכור, המשחק ביניהן כבר שוחק וכבר קיבלתם עליהם נקודות. ישנם שלושה משחקים נוספים שנדחו בגלל אילוצי לוח המשחקים. בניגוד למשחק בין אתלטיק בילבאו לריאל מדריד שהוקדם, המשחקים שנדחו לא הופרדו ממשחקי המחזור, ואתם כן תוכלו להרכיב אותם במחזור המשחקים הזה ולקבל עליהם נקודות.

המחזור יתחיל ביום ראשון בשעה 15:00, שימו לב ואל תשכחו להרכיב 11 שחקנים מתשעת המשחקים! החלק השני של המחזור יסתיים ביום חמישי בערב, בסיומו תקבלו כסף וניקוד על ששת משחקים ששוחקו. אחרי שישוחקו שלושת המשחקים הנותרים, תקבלו את הנקודות והכסף על השחקנים שהרכבתם ליום ראשון הקרוב בשעה 15:00.

אז עכשיו, אחרי שהכל ברור ומובן, זה הזמן שלכם לצפות בעוד תוכנית של אולפן הפנטזי.

כל מה שצריך לדעת לקראת מחזור 21 בפנטזי

עדיין לא הצטרפתם לטירוף? זה בדיוק הזמן לעשות זאת וגם להתחיל לעקוב אחרינו מקרוב ברשתות החברתיות, עם עמודי הפייסבוקהאינסטגרם והטוויטר החדשים של LaLiga Fantasy ONE, שם תוכלו להתעדכן בכל המתרחש בליגה הספרדית בהקשר ליגת החלומות וגם לשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם לדעת.   

תגובות