מיני מעלית ביתית- איך הסתדרנו בלעדיה עד היום?


מיני מעלית ביתית- איך הסתדרנו בלעדיה עד היום?

מאמרים

פורסם ע"י אורטל פרנסה 249 צפיות תגובות

1
0

חברת UPSTAIRS תשיק בשבוע הבא אבטיפוס למוצר הדגל שלה- מיקרו מעלית אשר מיועדת בעיקר לבעלי דירות הממוקמות בקומות עליונות בבנייני מגורים. המעלית הקטנה מורכבת מתושבת, שאקל אבטחה וכבל עבה וארך המותאם לכל גובה שהוא.

כמה פעמים קרה לכם שחזרתם ממסע קניות ועד שטיפסתם במעלה המדרגות, מדרגה מדרגה, נקעה נפשכם? כמה פעמים קרה שהתלבטתם אם לרכוש מוצר מסויים, רק בשל העובדה שאין דרך קלה להכניס אותו לביתכם באופן עצמאי, ובלי עלויות מטורפות של הובלות?

חברת UPSTAIRS חשבה רבות על הבעיה, ומתוך כך ייצרה את המיני מעלית הביתית! המעלית הקטנה, אשר מיועדת בעיקר לבעלי דירות הממוקמות בקומות עליונות בבנייני מגורים, מורכבת מתושבת, שאקל אבטחה וכבל עבה וארך המותאם לכל גובה שהוא. למרות שגודלה קטן (50X35 ס"מ), יכולותיה מרשימות למדי- היא מסוגלת להרים משאות עד 150 ק"ג!

מטרת המעלית הינה לחסוך טרחה וכאבי גב מיותרים לכל אותם דיירי בנייני מגורים גבוהים בהם אין מעלית. בחזרכם מכל מסע קניות, הניחו את הקניות על המסוע ולחצו "UP!" בשלט הרחוק המיוחד והמזערי שלנו (אל חשש. השלט הרחוק מוענק לכם בעת הרכישה). בתוך מספר שניות המסוע יעלה את הקניות במקומכם, ויחסוך לכם טרחה, זיעה ושאר מריעין בישין.

חברת UPSTAIRS מצאה שייתכן שיותר מדייר אחד בבניין מסויים יהיה מעוניין במוצר שלה. במקרה כזה, תוכלו לבצע רכישה משותפת של המיני מעלית הביתית ולרכוש שלט רחוק נוסף ולחלוק במוצר האלמנטרי שעתיד להיות מוצר צריכה בסיסי בכל בית בארץ ובחו"ל בחודשים הקרובים.

לחברת UPSTAIRS יש למעלה מ-18 שנות ניסיון. רכישה בחברת UPSTAIRS יכולה להבטיח את קנייתכם ואת השקט הנפשי שלכם. זוהי החברה היחידה בתחומה המתהדרת במערך שירות לקוחות רחב ואיכותי, כל מוצר מיוצר בקפידה וביתר תשומת לב ובנוסף לכל אלה, על כל פריט יש אחריות מלאה של שנה!

מעבר למוצר הדגל של החברה, המיני מעלית הביתית, לחברה יש מספר פטנטים רשומים ומוכרים וכן מוצרי מדף שנמצאים בכל בית.

תגובות