ניר ברקת בכנס: "זו לא העת לפריימריז מיותרים – עלינו לפעול להחזרת הליכוד לשלטון" | צפו


ניר ברקת בכנס: "זו לא העת לפריימריז מיותרים – עלינו לפעול להחזרת הליכוד לשלטון" | צפו

חדשות 0404

חדשות / חדשות 0404 16 צפיות תגובות

יותר מ-4,000 בני אדם השתתפו הערב (חמישי) ב"אירוע הצגת החזון 2021", שקיים ח"כ ניר ברקת בגני התערוכה בתל אביב. לכנס הגיעו גם שרים וחברי כנסת מהליכוד ובהם השר יולי אדלשטיין, השר צחי הנגבי, יו"ר סיעת הליכוד ח"כ מיקי זוהר, וחברי הכנסת אבי דיכטר, חיים כץ, קטי שטרית וגדי יברקן, אשר הביעו תמיכה נרחבת בברקת.

כמו כן הגיעו ראשי רשויות רבים, יושבי ראש סניפי הליכוד, חברי מרכז ותומכים רבים. ברקת אמר בפתיחת נאומו כי: "זו ממשלה שקמה בחטא ומונעת משנאה ולא מאהבת הארץ והמדינה. אין לה חזון ואין לה דרך! הממשלה הזו לא תוכל לקדם את הערכים של המחנה הלאומי, זאת למרות הרוב הגדול בעם והרוב הגדול בכנסת של המחנה הלאומי. את ממשלת השיתוק חייבים להחליף, ומהר".

עוד הוסיף: "רק ליכוד גדול ומאוחד יכול להוביל את המחנה הלאומי ולהביא הישגים משמעותיים, כפי שהביאה ממשלתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו. זו לא העת למחלוקות פנימיות ולא העת לפריימריז מיותרים. עלינו להתלכד ולפעול ביחד להחזרת הליכוד לשלטון".

במהלך הערב הציג ברקת את חזונו למדינת ישראל חזקה ומתקדמת בתחומי הביטחון, חינוך, כלכלה ופריפריה: "אנו חייבים לחשוב ולפעול אחרת. אין לנו את הפריווילגיה לרכב על הצלחות העבר או להתרפק על ההיסטוריה. בהייטק ממנו אני מגיע, מחדשים גרסאות כל הזמן. זה הזמן לגרסא חדשה, טובה ומתקדמת למדינת ישראל".

ברקת הוסיף עוד מספר מילים לחברי הליכוד: "את הביחד שאנו חווים הערב אין לאף תנועה אחרת. הליכוד היא התנועה המשמעותית ביותר, השורשית והחזקה מכל התנועות. באחדות, ביוזמה, בחדשנות ובאומץ לב נחזור וננהיג את המדינה לבטחון, להישגים ולעוצמה".

אבשלום ששוני, פלאש 90

תגובות