סמדג'ה ישמש כפרזנטור של הסטארט אפ 'צ'ק אין חברתי': זו זכות גדולה עבורי


סמדג'ה ישמש כפרזנטור של הסטארט אפ 'צ'ק אין חברתי': זו זכות גדולה עבורי

ONE - חדשות ספורט

ספורט / ONE - חדשות ספורט 15 צפיות תגובות

אסי ממן | 23/02/2021 09:19
אורן סמדג'ה (צילום: נמרוד גליקמן)
אורן סמדג'ה (צילום: נמרוד גליקמן)

אחרי תחרות גראנד סלאם תל אביב, חברת הסטארט-אפ ‘צ’יק אין חברתי’ חתמה היום (שלישי) במשרדיה על הסכם חסות ומיתוג לשנים הקרובות עם המדליסט האולימפי ומאמן נבחרת הגברים של ישראל בג’ודו, אורן סמדג’ה.

חברת ‘צ’יק אין חברתי’ היא חברת סטארט-אפ ישראלית שהקימו אותה היזמים שי ואיילת בן עמי, הנמצאת בשלבי פיתוח מתקדמים של האפליקציה החברתית ובהכנת התשתית לחדירה לשוק הבינלאומי. צ’יק אין לוותה בתהליך מהרעיון ועד לפיתוח המוצר ולהקמת החברה באמצעות תוכנית אינקובציה בחממת הסטרטאפ GVI’ (Gold Venture incubator)’ באופן מקצועי על ידי צוות החממה ומייסדה קובי קלדרון, ששימש כמנטור ראשי של החברה.

פיטר פלצ'יק ואורן סמדג'ה (איגוד הג'ודו)פיטר פלצ'יק ואורן סמדג'ה (איגוד הג'ודו)

אורן סמדג’ה ישמש כפרזנטור למיתוג החברה, מוביל דעה, עבור החיבור ליזמים בארץ ובחו”ל ובהובלת הפלטפורמה בערוצים המסחריים לאחר המשחקים האולימפיים שיערכו בטוקיו בקיץ. את ההסכם ליוותה עורכת הדין ליאת גלילי פרל.

אורן סמדג'ה אמר בטקס החתימה: “זו זכות גדולה עבורי להיות שותף ופרזנטור בסטארט אפ שצומח ופונה לשווקים מחוץ לישראל. כמו בג'ודו, כשמתחילים מגיל קטן ומגיעים להיות אלופי עולם, בעבודה המשותפת שלי עם החברה מתחילים במזרן ואחר כך נצא לתחרויות הבינלאומיות”.

מנכ”לית ומייסדת החברה, איילת בן עמי, הוסיפה: “אין לי ספק שהחיבור עם מר סמדג’ה יוסיף ויתרום רבות למיתוג החברה והמוצר. צירופו בשלב הזה, היא עוד אבן דרך נוספת בהתקדמות ובהצלחת החברה והמיזם. הערכים, המקצוענות והידע שאורן סמדג'ה מביא עמו בשנים האחרונות וההצלחה תואמים את הליבה של החברה”.

תגובות לזכייה של טוהר אבוטבול בארד

תגובות