מנכ"ל דינמיקה: "הצמיחה שלנו מבוססת על מותג שמתחזק"


מנכ"ל דינמיקה: "הצמיחה שלנו מבוססת על מותג שמתחזק"

וואלה! TECH

טכנולוגיה / וואלה! TECH 7 צפיות תגובות

זה הזמן לדבר על דינמיקה. בשנתיים האחרונות שילשה החברה את הכנסותיה, ובתוך זמן קצר דינמיקה הצליחה למצב עצמה כמובילת שוק צפוף במיוחד.

יש מגמה של סגירת סניפים לטובת האונליין. איפה זה שם אתכם? הרי לכם יש זיקה חזקה לשני העולמות הללו.

"בתחילת הקורונה הייתה בתעשייה מגמה של גידול בביקושים. בשלב השני של הקורונה וביום שאחרי ראינו ירידה בביקושים, אבל גם עליות מחירים שחיפו על הירידה בביקוש, וכך ההכנסה של החברות נותרה זהה. עם זאת, היום אנחנו בשלב השלישי שבו הביקוש יורד והעלייה במחירים לא מחפה על הירידה בביקוש, מה שמוביל לתוצאות כספיות של ירידה בהכנסות".

למרות הירידה בקטגוריה, בסוף נראה שאתם שוברים שיאים בזמן שחברות אחרות חוזרות לביצועי 2019. איך אתה מסביר את זה?

"בשונה מחברות אחרות שחוות את היום שאחרי הקורונה ויורדות בהכנסות וברווח, אנחנו במגמה הפוכה. הצלחנו לקחת נתח שוק, המותג מאוד התחזק ורואים את זה גם בהכנסות וגם ברווח, אנחנו בצמיחה מהירה, מחזקים את כל הצירים כדי לתמוך בזה גם קדימה. המודל שלנו הוא גם שונה, ובניגוד למתחרים שפתחו חנויות של גדולות ונאלצו לסגור או להקטין, אנחנו עובדים במודל של חנויות קטנות ומדויקות יותר, ובחלק מהמקומות אפילו בדוכנים.

"בכל חודש אנחנו מטפלים במספר סניפים. גם בקורונה, כשרשתות אחרות סגרו סניפים, ידענו להיות שם ולשפר מיקומים, ואלו גם ההזדמנויות שיש עכשיו שרשתות מצמצמות סניפים ועוברות לאונליין. אנחנו מחפשים את ההזדמנויות בלוקיישנים טובים כדי להמשיך לשמור על ההובלה גם בפיזי, לצד הדיגיטל. לדוגמה, אנחנו עובדים על פתיחת סניף שישי באילת בחודשים הקרובים. בדינמיקה הגידול מבוסס על מותג שהתחזק, קשר עמוק ללקוחות לאורך כל הדרך החל מרכישה, דרך שירות ותיקון מכשיר, טרייד אין משתלם וליווי הלקוח בכל צרכיו".

תגובות