מקרצף ומנקה את עצמו: השואב שגרם לי להפסיק לשטוף את הבית


מקרצף ומנקה את עצמו: השואב שגרם לי להפסיק לשטוף את הבית

וואלה! TECH

טכנולוגיה / וואלה! TECH 2 צפיות תגובות

נתחיל מרמת ההתרגשות שלי: בשביל חולה ניקיון כמוני, לתת לרובוט קטן שינקה את הבית כשאני לא נמצא זה הכי קרוב לעוזרת אישית - שגם אחריה כנראה הייתי עובר. במקרה הנוכחי השואב של ECOVACS עשה את העבודה עבורי, והציון שהוא קיבל הוא 10. ועכשיו אסביר מדוע:

כאשר השואב יוצא לעבודה, הוא קודם כל מרטיב את המברשות ורק אז השואב יוצא לדרך. והשטיפה יעילה והכי טובה שנתקלנו בה משואב-שוטף. כשהוא מסיים, הבית ממש מרגיש ששטפו אותו. נוסף על כך, באמצע הניקיון הרובוט עושה הפסקת התחדשות, חוזר לעמדה, מתרוקן, עושה הליך ניקיון וייבוש למברשות באוויר חם, כדי לוודא שהמברשות מתייבשות ולא יושבות רטובות בעמדה עד השטיפה הבאה - וחוזר לעבודה. עובדת בונוס: ניקוי המברשות ושאיבת המים מייצרים לא מעט רעש, אבל בשלב מסוים זה הופך להיות רעש לבן שמתרגלים אליו.

בכל הקשור לשאיבת אבק (ניתן להפעיל בנפרד), ה-DEEBOT X1 OMNI יודע להתמודד היטב גם עם שערות של חיות מחמד - הוא הצליח להסיר מהשטיח באופן מוחלט שערות של החתול שלי. גם גרגרים של חול, אורז ולכלוכים אחרים לא מצליחים לאתגר אותו, דבר ששואבים אחרים שהתנסיתי בהם בעבר - נכשלו. בקיצור, מאז ההפעלה הראשונה השואב החליף אותי בפעולה המבאסת של שטיפת הריצפה.

תגובות