לאור הצפי לשינוי בתנאי השליטה: תיקון להסכם הקיבוצי בבזק


לאור הצפי לשינוי בתנאי השליטה: תיקון להסכם הקיבוצי בבזק

וואלה! עסקים

כלכלה / וואלה! עסקים 2 צפיות תגובות

• מענק כספי מכובד אשר יחולק על ידי ארגון העובדים.
• ככל שהחברה תהיה ללא גרעין שליטה, נציגות העובדים תוכל למנות נציג עובדים נוסף.
• שיפור תנאי הפרישה של עובדים במעמד "קבוע ותיק" בדמות הגדלת התוספת השקלית ל-2,400 שקל (מכ-800 שקל בממוצע כיום).
• תשלום דמי הניהול לקרן הפנסיה יבוצע על ידי הנהלת החברה במקום העובדים (המשמעות היא תוספת לפנסיית הגישור בשיעור של 2.45%).

יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד: "אני רוצה לברך על ההסכם הזה שמיטיב עם עובדי ועובדות בזק לאור העברת גרעין השליטה, ומעניק להם ביטחון תעסוקתי. המשאב האנושי הוא הנכס הכי חשוב, ועובדים שמרגישים מוערכים ומתוגמלים - מהווים את מנוע הצמיחה הכי משמעותי לחברה, כך שכל הצדדים יוצאים נשכרים.

בתקופה מאתגרת זו, חשוב שאלפי העובדים בבזק יידעו שיש להם אופק ורשת ביטחון לשנים הקרובות. אני רוצה להודות ליו"ר הסתדרות עובדי המדינה עו"ד אופיר אלקלעי ולוועד עובדי בזק על תרומתם להשגת ההסכם. תודה עם למנכ"ל בזק רן גוראון ולהנהלה שהיו שותפים ראויים. עלו והצליחו".

מנכ"ל בזק רן גוראון: "בזק נמצאת בתנופת עשייה והתחדשות, המייצרות תוצאות שיא. יחד עם ארגון העובדים הגענו להסכמה המשתקפת בהסכם זה ומתבססת על יחסי עבודה מצוינים והתמקדות משותפת בהצלחת החברה. אין לי ספק כי ההסכם החדש יאפשר לנו להמשיך להתמקד בצמיחה והובלת שוק התקשורת בישראל".

יו"ר הסתדרות עובדי המדינה עו"ד אופיר אלקלעי: "ההסכם הזה הוא פרי חשיבה ארוכת טווח של ההנהלה, של הסתדרות עובדי המדינה ושל ועד עובדים אחראי - הרואה את טובת החברה ושגשוגה לאורך שנים ארוכות. הביטחון התעסוקתי, מניעת אי-ודאות לעובדים והגנה על פורשים וגמלאים הינם נושאים הנמצאים בלב העשייה של הסתדרות עובדי המדינה".

יו"ר ועד עובדי בזק איציק בסלו: "אני מודה לחבריי בארגון העובדים על השותפות לדרך, שמביאה את החברה להישגים מדהימים. אודה ליו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד על הגיבוי וחיזוק העובדים, וליו"ר הסתדרות עובדי המדינה אופיר אלקלעי על הליווי, התמיכה והסיוע לכל אורך המו"מ.

למנכ"ל רן גוראון על התמיכה הקרובה במשא ומתן, לצוות המקצועי שליווה אותנו בצד הכלכלי והמשפטי ולמורן קיטה סמנכ"לית משאבי אנוש שניהלה והובילה את המו"מ בהגינות ובמקצועיות. לסיום, תודה גדולה לעובדות ולעובדי החברה על האמון והתמיכה. אני חושב שהסכם זה מניח יסודות מוצקים ליציבותה ואיתנותה הפיננסית של החברה לאורך שנים".

את עובדי בזק ייצגו במשא ומתן היועץ הכלכלי דורון כהן ועו"ד אלעד מורג.

תגובות