ממשיכים יחד: מותג ההיגיינה הנשית Always האריך את חוזה החסות עם אשרם


ממשיכים יחד: מותג ההיגיינה הנשית Always האריך את חוזה החסות עם אשרם

ONE - חדשות ספורט

ספורט / ONE - חדשות ספורט 24 צפיות תגובות

|
לינוי אשרם  (גבע טלמור)
לינוי אשרם (גבע טלמור)

לינוי אשרם, המדליסטית האולימפית בהתעמלות אומנותית שפרשה מפעילות תחרותית לפני כחצי שנה, מקבלת חיבוק תמיכה ענק מהספונסרית שלה בשלוש השנים האחרונות – Always עם חוזה חדש לשנתיים הקרובות. העובדה כי אשרם פרשה מתחרויות לא הרחיקה מעליה את מותג ההיגיינה הנשית הגדול בעולם always, אלא הובילה לניסוח חוזה חדש לשנים הקרובות.

ב-always ביקשו לנצל את השפעתה החיובית של אשרם על ילדות ונערות, על מנת לקדם העצמה נשית כבר בגיל צעיר. במסגרת מעמדה כשגרירת המותג, אשרם תוביל פעילויות העצמה עם ילדות ונערות, תקדם עשייה חברתית ברוח המותג ותככב בקמפיין חדש.

לינוי אשרם אמרה: "התמיכה של Always בי גם ביום שאחרי הפרישה היא מאוד מרגשת ובוודאי לא מובנת מאליה. זו זכות גדולה מאוד עבורי לעבוד עם ילדות צעירות ונערות, ולעזור לחזק את האמונה שלהן שהן יכולות להגיע לכל מקום ולהגשים כל חלום, אם רק יאמינו בעצמן".

לינוי אשרם (גבע טלמור)לינוי אשרם (גבע טלמור)

אופיר גוטמן, מנכ"ל פרוקטר אנד גמבל בישראל, אמר: "לינוי היא לא רק מודל לחיקוי לנשים צעירות בענף הספורט בו היא התחרתה, אלא מהווה השראה לכלל הילדות הצעירות והנשים בישראל. אם אנחנו באמת רוצים לחזק את מעמד האישה ואת תפיסת הנערות את עצמן, אנחנו חייבים להתחיל לחזק ולהעצים אותן כבר בגיל הנערות ולינוי התגלתה כבחירה הנכונה ביותר וכהשראה הראויה ביותר לנערות בישראל ואולי בעולם".

מותג Always פועל מדי שנה להעצמת ילדות בגילאים בהם הוכח מחקרית שהן סובלות מפגיעה בביטחונן העצמי. החיבור של לינוי לפעילות הנו מאוד טבעי, שכן לינוי היא השראה לחשיבות האמונה בעצמך, להיות עצמך ולא לפחד להראות את כל מי שאת.

לינוי אשרם (גבע טלמור)לינוי אשרם (גבע טלמור)

תגובות