קנייה חכמה באינטרנט

פורסם ע"י מנהל מערכת 109 צפיות תגובות

EBAY.COM

עם עליית המודעות לאינטרנט ולייכולתיו, עלתה גם המודעות ליתרונות של רכישות מוצרים באינטרנט.

עד עתה, חששו צרכנים רבים מקיום רכישות באינטרנט בשל חוסר הוודאות וחוסר האמון שלהם במי שעומד בצד השני - אתר האינטרנט, הרי כמובן שהכי בטוח (לדעתם) לקיים רכישה פרונטלית מול נציג מכירות כאשר אתם יכולים לראות במו עינכם מי מקבל את הכסף ולאן הוא הולך, גם כמובן שהכי בטוח לשלם אחרי שהמוצר נמצא בידיכם.

עם זאת, חשש זה פג בשנים האחרונות עם עליה וריבוי של אתרי מכירות באינרטנט. בנוסף החלו לצוץ עוד ועוד פתרונות אבטחת מידע, ושירותי סליקה בטוחה באינטרנט, קרי פייפאל, פייסרה ועוד. באמצעות שירותים אלו, רוכשים מתבקים לתת את פרטיהם האישיים אך ורק לחברות הסליקה ושם הם נשמרים, בעת הרכישה (בכל אתר שמכב את אמצעי התשלום של אתרי סליקה אלו) מתבקש הרוכש רק לאשר את העסקה ע"י התאמתות מול אתר הסליקה וכך הוא מועבר לתשלום באתר הסליקה עצמו (קרי: פייפאל) ואין הוא מוסר שם פרטי תשלום והזדהות מול חנות האינטרנט הוירטואלית. מצב זה יוצר ביטחון מושלם עבור הרוכש, היות וחברת הסליקה מקנה לרוכש אחריות רכישה ובמידה והרוכש לא קבל את הטובין הוא יוכל לפתוח פנייה באתר הסליקה ושם הוא ייזוכה בסכום המלא של הרכישה.

לכן חשוב לזכור לפני שמבצעים רכישה באינטרנט, שימו לב שהחנות הוירטואלית מאפשרת תשלום דרך אתר סליקה מסוג זה (פייפאל, פייסרה וכו') ואל תתפתו להזין פרטי כרטיס אשראי או פרטיים אישיים לשום אתר לא מוכר. כל עוד אתם רוכשים באתרים שמכבדים אמצעי סליקה מסוג זה הרכישה שלכם מוגנת ומאובטחת.

היתרונות ברכישות באינטרנט הם הרבים, הן בכך שהמכיר זול משמעותית, הן בכך שאתם נכספים למגוון מוצרים רחב יותר, הן בכך שזה הרבה יותר נוח מאשר לצאת מהבית ועוד ועוד.

לאחרונה הושק אתר ישראלי חדש שופיל המאפשר בין היתר לבצע חיפוש מרובה במספר אתרי מכירות במקביל ובכך אתם יכולים להשוות מחירים בין החנויות הרבות, האתר בין היתר גם סוקר מוצרים וחבילות הנמכרות באינטרנט ומציג חוות דעת, מפרט טכני וביקורת אודות המוצרים.

SHOPIL.NET

כיום עם התרבות חנויות רבות באינטרנט נוצר צורך בקבלת מידע רחב ומהימן על מוצרים שברובם מיוצרים ונמכרים בסין ואין ברשות הצרכנים מספיק מידע אודותם, במקרים רבים מחכים זמן רב מידי וכאשר המוצר מגיע חווים אכזבה וכישלון היות והמוצר אינו תואם את מה שהוצג באתר המכירה. כאן שופיל נכנסים לתמונה ומספקים לכם את המידע הדרוש לביצוע קנייה חכמה ובטוחה באינטרנט. בנוסף שופיל מספקים מיידע אודות החנות בה מתבצעת המכירה, מידע אודות תשלום המשלוח והזמן המשוער להגעה. מחירי המוצרים הינם הזולים ביותר שמצאנו עבורכם באינטרנט.


מנהל מערכת

מעצב ומפתח אתרי אינטרנט עם התמקדות בפיתוח חוויות משתמש נהדרת. עיצוב אתרים וכתיבת קוד היו התשוקה שלי מאז ומעולם, אבל רק בשנים האחרונות הצלחתי להתפנות לעולם זה. אני נהנה לבנות אתרי אינטרנט מעוצבים, אינטואיטיבי ופונקציונלי.

תגובות